DEL
Dell Pro 13 Plus PB13255 Ryzen AI 5 PRO 340 13.3 FHD+ IPS 300nits 60Hz AG 32GB LPDDR5X SSD1TB Radeon 840M FgrPr&SmtCd Cam FHD+IR WLAN+BT Backlit Kb 3 Cell W11Pro 3Y ProSupport
8 608,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Procesor
| Maksymalna moc turbo | 54 W |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache procesora | 22 MB |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 5 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Model procesora | 340 |
Sieć
| Producent karty WLAN | MediaTek |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Model kontrolera WLAN | MediaTek MT7925 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Częstotliwość Wi-Fi | Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
Moc
| Napięcie ładowania USB | 9 |
| Napięcie ładowania USB | 20 V |
| Napięcie ładowania USB | 15 |
| Napięcie ładowania USB | 5 |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie USB | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 65 W |
| Wymagana moc ładowania (min) | 45 W |
Wyświetlacz
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Typ HD | Full HD+ |
| Typ matrycy | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 800:1 |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 45% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Gęstość pikseli | 170 ppi |
Porty i interfejsy
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| PowerShare | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ produktu | Laptop |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 19,8 mm |
| Waga produktu | 1,37 kg |
| Głębokość produktu | 215 mm |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2230 (22 x 30 mm) |
| Napęd optyczny | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,3 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 110 G |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 160 G |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2,07 Mpix |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
Bateria
| Czas ładowania | 4 h |
| Pojemność baterii | 55 Wh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ilość komór baterii | 3 |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 840M |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Ochrona
| Typ gniazda zamka kabla | Klin |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Czytnik Smart card | Tak |
Klawiatura
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
Audio
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2,5 W |
| Układ audio | Realtek ALC3329 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
Pamięć
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 7500 MT/s |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Oprogramowanie próbne | McAfee Business Protection 1-year,Microsoft Office Trial |
Ślad węglowy
| Wersja PAIA | GaBi version 1, 2024 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 2,92 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 139 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 117,18 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 1,39 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 17,65 |
Procesor neuronowy (NPU)
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Całkowita wydajność procesora do | 59 TOPs |
| Wydajność NPU do | 50 TOPs |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].