DEL
Dell Pro Slim Essential QVS1260 i5-14500 16GB DDR5 4800 SSD512 UHD Graphics 730 WLAN+BT Kb+Mouse W11Pro 3Y
4 592,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | System Power Cord C13 |
| Klawiatura dostępna na wybranych rynkach | Dell KB216 Multimedia USB Keyboard |
| Mysz w zestawie na wybranych rynkach | Dell MS116 Optical Mouse |
| Przewody | Prąd przemienny |
Ślad węglowy
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 143 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 3 |
| Wersja PAIA | GaBi version 1, 2025 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 9,15 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 68,07 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 62,78 |
Porty i interfejsy
| Liczba tylnych portów USB | 4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba przednich portów USB | 4 |
Procesor
| Liczba wątków | 20 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 24 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i5-14500 |
| Maksymalna moc turbo | 154 W |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,6 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,7 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,9 GHz |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Generacja procesora | Intel Core i5-14xxx |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 303,5 mm |
| Głębokość produktu | 293 mm |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Typ anteny | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111KD |
| MU-MIMO | Tak |
| Model kontrolera WLAN | MediaTek MT7920 |
| Producent karty WLAN | MediaTek |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
Pamięć
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 4800 MT/s |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Oprogramowanie próbne | McAfee® Business Protection 1-year,Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
Grafika
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 105 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,37 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,26 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 40 G |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
Konstrukcja
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Wąski PC |
| Kensington Lock | Tak |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Tak |
Wydajność
| Typ produktu | PC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel Q670 |
| Wersja TPM | 2.0 |
Moc
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Zasilanie | 180 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 90 - 264 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 47 - 63 Hz |
Audio
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
Gniazda rozszerzeń
| PCI Express x1 slots | 3 |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
Wyświetlacz
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].