DEL
Dell Stacja dokująca Dell Pro Dock WD25 - 130W
1 010,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Szybkość przesyłania danych | 2500 Gbit/s |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 6144 x 3456 px |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
Sieć
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | Nie |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 35,2 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 550 g |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Zasilanie |
Moc
| Zasilanie | 130 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].