PHI
Depilacjia światłem PHILIPS LUMEA BRI 945/00
1 595,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Obszary ciała | Zewnętrzna część ramion |
| Obszar twarzy | Górna warga |
| Obszary ciała | Bikini |
| Obszar twarzy | Podbródek |
| Obszar twarzy | Jaw line |
| Obszary ciała | Klatka piersiowa |
| Obszary ciała | Wewnętrzna część ramion |
| Obszar działania końcówki do ciała | 4,1 cm² |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Czas pełnej pielęgnacji ciała | 8,5 min |
| Precyzyjna końcówka (do twarzy) | Tak |
| Czas działania - okolice twarzy | 1,5 min |
| Technologia depilacji | Intensywne światło impulsowe (IPL) |
| Filtr ultrafioletowy (UV) | Tak |
| Czujnik odcienia skóry | Tak |
| Końcówka do ciała | Tak |
| Obszar działania precyzyjnej końcówki (do twarzy) | 2 cm² |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 4 A |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Zawartość opakowania
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].