PHI
Depilacjia światłem PHILIPS LUMEA BRI976/00
2 174,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 4 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 100-240 V |
| Napięcie wejściowe AC | 100–240 |
Cechy
| Czas działania - przedramię | 2,5 min |
| Czas działania - linia bikini | 2 min |
| Precyzyjna końcówka (do twarzy) | Tak |
| Technologia depilacji | Intensywne światło impulsowe (IPL) |
| Filtr ultrafioletowy (UV) | Tak |
| Czas działania - okolice twarzy | 1,5 min |
| Kolor produktu | Różowy |
| Żywotność lampy (liczba błysków) | 450000 |
| Końcówka do ciała | Tak |
| Obszar działania końcówki do ciała | 4,1 cm² |
| Czas pełnej pielęgnacji ciała | 8,5 min |
| Obszar działania precyzyjnej końcówki (do twarzy) | 2 cm² |
| Nadaje się do koloru włosów | Wszystkie kolory |
Zawartość opakowania
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].