BRA
Depilator Braun IPL Silk expert Pro 5
1 985,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Ilość trybów | 3 |
| Kolor produktu | Złoty |
| Technologia depilacji | Intensywne światło impulsowe (IPL) |
| Kolor produktu | Biały |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Liczba poziomów intensywności | 10 |
| Końcówka do ciała | Tak |
| Precyzyjna końcówka (do twarzy) | Nie |
| Czujnik odcienia skóry | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 222 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 275 g |
| Głębokość produktu | 55 mm |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Zawartość opakowania
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].