CNC
Depilator IPL PERFECT SKIN PRO IL5020 CONCEPT
1 327,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Futerał | Tak |
Cechy
| Obszary ciała | Pachy |
| Obszar twarzy | Policzki |
| Obszary ciała | Bikini |
| Ilość prędkości | 5 |
| Trymer | Nie |
| Liczba błysków | 500000 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Obszary ciała | Zewnętrzna część ud |
| Obszar twarzy | Górna warga |
| Diody LED | Tak |
| Golarka | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LED |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc | 36 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Czas szybkiego ładowania | 60 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Waga produktu | 305 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].