CNC
Depilator laserowy IPL IL3020 CONCEPT
687,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Bezprzewodowy | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Główny kolor produktu | Biały |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Główny kolor produktu | Złoto różowe |
| Wymienne końcówki | Tak |
| Żywotność lampy (liczba błysków) | 300000 |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 36 W |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| Końcówka do golenia okolic bikini | Tak |
| Etui podróżne | Tak |
| Końcówka do ciała | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 500 g |
Cechy
| Funkcje masażu | Nie |
| Czas działania - linia bikini | 2 min |
| Ruchoma końcówka | Nie |
| Depilacja laserowa | Tak |
| Ochrona oczu | Tak |
| Obszar działania końcówki do ciała | 4 cm² |
| Odpowiedni dla skóry wrażliwej | Nie |
| Czas działania - cała noga | 15 min |
| Odpowiedni tylko dla dorosłych | Tak |
| Tryby pracy | 2 |
| Liczba poziomów intensywności | 5 |
| Czas działania - połowa nogi | 8 - 10 min |
| Czas działania - przedramię | 1 min |
| Trymer | Nie |
| Dedykowana aplikacja | Concept IPL (Google Play/AppStore) |
| Odpowiedni do krótkich włosów | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Golarka | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].