PHI
Depilator PHILIPS Lumea Advanced SC 1998/00
1 805,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 100-240 V |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 24 / 1 500 mA |
Cechy
| Obszar działania końcówki do ciała | 4 cm² |
| Obszar twarzy | Policzki |
| Obszary ciała | Bikini |
| Technologia depilacji | Intensywne światło impulsowe (IPL) |
| Czas działania - przedramię | 2,5 min |
| Czas działania - linia bikini | 4 min |
| Końcówka do ciała | Tak |
| Filtr ultrafioletowy (UV) | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Czujnik odcienia skóry | Tak |
| Obszary ciała | Brzuch |
| Kolor produktu | Kość słoniowa |
| Obszar twarzy | Podbródek |
| Obszary ciała | Wewnętrzna część ramion |
| Czas pełnej pielęgnacji ciała | 15 min |
| Liczba poziomów intensywności | 5 |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Czas działania - okolice twarzy | 2 min |
| Obszar twarzy | Górna warga |
| Obszar działania precyzyjnej końcówki (do twarzy) | 2 cm² |
| Precyzyjna końcówka (do twarzy) | Tak |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Dołączony adapter | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Szczegóły techniczne
| 5 ustawień energii świetlnej | 5 |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać depilatora, jeśli jest uszkodzony lub ma naruszoną obudowę. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu depilatora z oczami lub wrażliwymi obszarami skóry. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wody. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].