PHI
Depilator PHILIPS Lumea Advanced SC1997/00 + 2 nasadki (OUTLET)
1 215,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Obszar twarzy | Górna warga |
| Obszar twarzy | Podbródek |
| Obszary ciała | Klatka piersiowa |
| Kolor produktu | Biały |
| Technologia depilacji | HPL |
| Filtr ultrafioletowy (UV) | Tak |
| Żywotność lampy (liczba błysków) | 250000 |
| Obszar działania końcówki do ciała | 4 cm² |
| Obszar działania precyzyjnej końcówki (do twarzy) | 2 cm² |
| Spektrum światła precyzyjnej końcówki do ciała | 600 nm |
| Czujnik odcienia skóry | Tak |
| Końcówka do ciała | Tak |
| Czas działania - przedramię | 1 min |
| Czas działania - okolice twarzy | 1 min |
| Czas pełnej pielęgnacji ciała | 15 min |
| Precyzyjna końcówka (do twarzy) | Tak |
| Natężenie energii precyzyjnej końcówki (do twarzy) | 2,5 - 4,5 J/cm² |
| Liczba poziomów intensywności | 5 |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Kolor produktu | Różowy złoty |
| Czas działania - linia bikini | 1 min |
| Natężenie energii końcówki do ciała | 2,5 - 5 J/cm² |
| Spektrum światła końcówki do ciała | 530 nm |
Zawartość opakowania
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 100-240 V |
| Napięcie wejściowe AC | 100–240 |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 24 /1500 mA |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 366 g |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,04 kg |
| Wysokość opakowania | 190 mm |
| Głębokość opakowania | 266 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].