DII
DIGITUS UCHWYT DO POJEDYNCZEGO MONITORA 32" 8KG
94,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 29 kg |
| Maska z numerem seryjnym | 73269098 |
Dane opakowania
| Pojemność opakowania | 4937,4 cm³ |
| Szerokość opakowania | 422 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,02 kg |
| Głębokość opakowania | 117 mm |
Montaż
| Typ montażu | Zacisk |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Minimalna wielkość ekranu | 38,1 cm (15") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Grubość blatu (max) | 8,5 cm |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Głębokość produktu | 114 mm |
| Wysokość produktu | 498 mm |
| Szerokość produktu | 517 mm |
Ergonomia
| Kąt obrotu | 360° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kąt obrotu | 270° |
| Typ regulacji wysokości | Ręczny |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].