DNT
DOLINA NOTECI Premium jagnięcina - mokra karma dla psa - 800 g
14,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Przeznaczenie | Pies |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Wielkość porcji | 800 g |
| Waga produktu | 800 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Seria | DOLINA NOTECI Premium |
Wartości odżywcze
| Włókna surowe | 3% |
| Białko | 12% |
| Zawartość wilgoci | 77% |
| Popiół surowy | 2,2% |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Ostrzeżenia | Zużyć przed upływem daty ważności. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].