KRE
Drabina 4 stopniowa aluminiowa Krause Secury 126528
383,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Model | Składana drabinka |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Liczba stopni drabiny | 4 krok. |
| Materiały | Aluminium |
| Półka | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Pojemnik | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 460 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Głębokość po złożeniu | 13 cm |
| Wysokość (max.) | 145 cm |
| Wysokość po złożeniu | 160 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu linii energetycznych. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przeciążania drabiny. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że drabina stoi na stabilnym podłożu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].