KRE
Drabina dwustronna Krause Dopplo 120403 (OUTLET)
287,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Wysokość (max.) | 2,4 m |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość (max.) | 15 cm |
Szczegóły techniczne
| Model | Składana drabinka |
| Materiały | Aluminium |
| Koła transportowe | Nie |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Liczba stopni drabiny | 4 krok. |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Półka | Nie |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].