HVR
Dron HoverAir X1 - Combo Plus Retail - Black (OUTLET)
957,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wsparcie aplikacji | Tak |
| Maksymalna wysokość lotu | 10 m |
| Liczba łopat śmigła | 4 |
| Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem | Tak |
| Maksymalna odporność na wiatr | 7,9 m/s |
| Liczba wirników | 4 wirn. |
| Wi-Fi | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 / 5.8 GHz |
| Maksymalna prędkość wznoszenia | 1,5 m/s |
| Maksymalna prędkość | 7 m/s |
| Maksymalny zasięg działania | 30 m |
| Maksymalna prędkość opadania | 1,5 m/s |
| GPS | Nie |
| Kompatybilny z iOS | Tak |
Nadajnik
| Wsparcie aplikacji | Tak |
Zawartość opakowania
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość baterii | 3 |
| Torba do przechowywania | Tak |
| Wieloładowarka | Tak |
| Przewody | Kabel USB |
| Baterie w zestawie | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość po rozłożeniu | 14,5 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 12,7 cm |
| Wysokość po rozłożeniu | 3 cm |
| Waga produktu | 125 g |
| Głębokość po złożeniu | 8,6 cm |
| Szerokość po złożeniu | 12,7 cm |
| Wysokość po złożeniu | 3,1 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie litowo-jonowe, które mogą być łatwopalne. Należy unikać ich uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Dron może stanowić zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa w przypadku nieprawidłowego użytkowania. Przed użyciem przeczytaj instrukcję obsługi. |
| Ostrzeżenia | W przypadku awarii produktu, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych i baterii. |
Moc
| Maksymalne napięcie ładowania | 8,8 V |
| Zalecana moc ładowania | 18 W |
Bateria
| Czas ładowania | 55 min |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Napięcie baterii | 7,7 V |
| Pojemność baterii | 1050 mAh |
Kamera
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 2704 x 1520 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| High Dynamic Range (HDR) 1000 | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Rozdzielczości wideo | 2704 x 1520 |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 90° |
| Widok na żywo | Tak |
| Rozdzielczości wideo | 1920 x 1080 |
| Megapiksele | 12 MP |
| Transmisja wideo | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 2.7K |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 4000 x 3000 px |
Konstrukcja
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Model | Mini-dron |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Pamięć
| Pojemność | 32 GB |
Cechy zarządzania
| Funkcje kontrolowania ruchu | Skręć w prawo |
| Funkcje kontrolowania ruchu | W górę |
| Funkcje kontrolowania ruchu | Zatrzymać |
| Funkcje kontrolowania ruchu | Skręć w lewo |
| Funkcje kontrolowania ruchu | W dół |
| Funkcje kontrolowania ruchu | Przedni |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].