HVR
Dron HOVERAir X1 PROMAX Basic Combo (EU)
4 678,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 45 °C |
Waga i rozmiary
| Szerokość po złożeniu | 14,9 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 14,9 cm |
| Wysokość po złożeniu | 3,4 cm |
| Waga produktu | 192,5 g |
| Wysokość po rozłożeniu | 3,9 cm |
| Głębokość po złożeniu | 10,5 cm |
| Głębokość po rozłożeniu | 17,3 cm |
Bateria
| Pojemność baterii | 1920 mAh |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
Cechy
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Maksymalna prędkość | 16,67 m/s |
| Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem | Tak |
| Kompatybilny z iOS | Tak |
| Liczba wirników | 4 wirn. |
| Maksymalna odporność na wiatr | 10,7 m/s |
| Wsparcie aplikacji | Tak |
Konstrukcja
| Model | Mini-dron |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
Kamera
| Megapiksele | 12/48 MP |
| High Dynamic Range (HDR) 1000 | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 120 fps |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 107° |
| Obsługiwane tryby wideo | 2.7K |
| Obsługiwane tryby wideo | 8K |
| Obsługiwane tryby wideo | 4K |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
Pamięć
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Pojemność | 64 GB |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Torba do przechowywania x 1 |
| Zawartość opakowania | Etui transportowe x 1 |
| Zawartość opakowania | Stacja ładowania x 1 |
| Zawartość opakowania | Ładowarka x 1 |
| Zawartość opakowania | Dron x 1 |
| Zawartość opakowania | Bateria x 2 |
| Ładowarka baterii | Tak |
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C x 1 |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| (cdm) Liczba baterii | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie litowo-jonowe, które mogą być łatwopalne. Należy unikać ich uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Dron może stanowić zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa w przypadku nieprawidłowego użytkowania. Przed użyciem przeczytaj instrukcję obsługi. |
| Ostrzeżenia | W przypadku awarii produktu, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych i baterii. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].