GMA
Dyfuzor GA.MA Super Diffuser SH3010 AV11.600
74,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | GA.MA |
| Typ produktu | Dysza dyfuzora |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 302 g |
| Szerokość produktu | 150 mm |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 420 g |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].