SEA
Dysk serwerowy HDD Seagate Exos 7E10 (8 TB; 3.5"; SATA III)
2 081,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 716 g |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
Cechy
| Model | HDD |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Przeznaczenie | Macierz dyskowa |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Interfejs | SATA III |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Pojemność HDD | 8 TB |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Średnie opóźnienie | 4,16 ms |
Moc
| Pobór mocy (bezczynny) | 7,06 W |
| Pobór mocy | 11,03 W |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
Warunki pracy
| Wibracje podczas przechowywania | 5 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 300 G |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].