MIO
Dysk SSD Micron 5400 MAX 480GB SATA 2.5" MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYT (DWPD 5) Tray
3 994,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Docelowe obciążenie pracą | Mixed Use (MU) |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Losowy zapis (4KB) | 58000 IOPS |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Losowy odczyt (4KB) | 95000 IOPS |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Interfejs | SATA III |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 70 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].