MIO
Dysk SSD Micron 5400 PRO 240GB SATA 2.5" MTFDDAK240TGA-1BC1ZABYYR (DWPD 1.5)
1 106,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| NVMe | Nie |
| Seria produktów | 5400 PRO |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Losowy zapis (4KB) | 37000 IOPS |
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| Interfejs | SATA |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Losowy odczyt (4KB) | 75000 IOPS |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| DWPD | 1.5 |
| Docelowe obciążenie pracą | Read Intensive (RI) |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. |
| Ostrzeżenia | W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].