MIO
Dysk SSD Micron 7500 PRO 3.84TB U.3 (15mm) NVMe Gen4 MTFDKCC3T8TGP-1BK1DABYYR (DWPD 1) TCG
11 061,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 200 g |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 70,1 mm |
Cechy
| NVMe wersja | 2.0b |
| Prędkość zapisu nośnika | 5300 MB/s |
| Opóźnienie zapisu | 15 µs |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Opóźnienie odczytu | 70 µs |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 6800 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 1100 IOPS |
| NVMe | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TCG Enterprise |
| Pojemność pamięci SSD | 3,84 TB |
| Losowy zapis (4KB) | 180 IOPS |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Typ dysku SSD | U.3 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. |
| Ostrzeżenia | W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].