MIO
Dysk SSD Micron 7600 PRO 3.84TB U.2 (15mm) NVMe Gen5 MTFDLAL3T8THG-1BP1DFCYYR (DWPD 1) TCG
11 675,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty zgodności | Chiny RoHS |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
Cechy
| Typ dysku SSD | U.2 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Opóźnienie zapisu | 15 µs |
| NVMe | Tak |
| Losowy odczyt (4KB) | 2100 IOPS |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| Losowy zapis (4KB) | 300 IOPS |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Pojemność pamięci SSD | 3,84 TB |
| NVMe wersja | 2.0 |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Opóźnienie odczytu | 75 µs |
Moc
| Średni pobór mocy (odczyt) | 14 W |
| Średni pobór mocy (zapis) | 14 W |
Dane opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].