SA4
Dysk SSD Samsung PM1653 960GB 2.5" SAS 24Gb/s MZILG960HCHQ-00A07 (DWPD 1)
4 424,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Szybkość przesyłania danych | 24 Gbit/s |
| DWPD | 1 |
| Interfejs | SAS |
| NVMe | Nie |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| Rodzaj opakowania | OEM |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2100 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 420000 IOPS |
| Typ pamięci | V-NAND |
| Losowy zapis (4KB) | 60000 IOPS |
| Prędkość zapisu nośnika | 1300 MB/s |
| Rodzina produktów | PM1653 |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 160 g |
| Wysokość produktu | 15 mm |
Moc
| Średnie zużycie mocy | 14,7 W |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].