SA4
Dysk SSD Samsung PM893 240GB SATA 2.5" MZ7L3240HCHQ-00A07 (DWPD 1)
983,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Cechy
| Typ pamięci | V-NAND TLC |
| Prędkość zapisu nośnika | 380 MB/s |
| Rodzaj opakowania | OEM |
| Losowy zapis (4KB) | 15000 IOPS |
| Rodzina produktów | PM893 |
| NVMe | Nie |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Interfejs | SATA |
| DWPD | 1 |
| Losowy odczyt (4KB) | 98000 IOPS |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
Moc
| Średnie zużycie mocy | 3,2 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,5 W |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].