SA4
Dysk SSD Samsung PM9A3 3.84TB U.2 NVMe Gen4 MZQL23T8HCLS-00A07 (DWPD 1)
10 139,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| DWPD | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (AS SSD) | 4100 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 3,84 TB |
| Ochrona danych End-to-End Data Protection | Tak |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Typ pamięci | V-NAND TLC |
| Seria produktów | PM9A3 |
| NVMe | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Prędkość odczytu z nośnika | 6900 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 1000000 IOPS |
| Rodzaj opakowania | OEM |
| Prędkość zapisu nośnika | 4100 MB/s |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Losowy zapis (4KB) | 180000 IOPS |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (AS SSD) | 6900 MB/s |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Rodzaj kontrolera | Samsung Elpis |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Typ dysku SSD | U.2 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
Moc
| Pobór mocy (odczyt) | 11 W |
| Pobór mocy (zapis) | 13,5 W |
| Napięcie pracy | 12 V |
| Pobór mocy (max) | 3,5 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 90 g |
| Głębokość produktu | 3,8 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Szerokość produktu | 110,2 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. |
| Ostrzeżenia | W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].