WDI
Dysk SSD SanDisk (Western Digital) SN655 30.72TB U.3 (15mm) NVMe Gen4 WUS5EC0B1ESP7Y3 (DWPD 1) ISE
100 686,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Prędkość zapisu nośnika | 3400 MB/s |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 6100 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| NVMe wersja | 1.4 |
| NVMe | Tak |
| Losowy odczyt (4KB) | 10520000 IOPS |
| Typ pamięci | TLC 3D NAND |
| Opóźnienie zapisu | 15 µs |
| Pojemność pamięci SSD | 30 TB |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| UBER | < 1 per 10^15 bits read |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 660000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Opóźnienie odczytu | 110 µs |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Typ dysku SSD | U.3 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 147,3 g |
| Wysokość produktu | 14,9 mm |
| Głębokość produktu | 100,3 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].