SLD
Dysk SSD Solidigm (Intel) S4520 3.84TB SATA 2.5" SSDSC2KB038TZ1Z (DWPD up to 3)
10 446,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Warunki pracy
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Maksymalna wysokość nie operowania | 0,5 m |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 1000 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 3,13 G |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1000 G |
Cechy
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 3,84 TB |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Losowy odczyt (4KB) | 92000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| Monitorowanie i rejestrowanie temperatury | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 31000 IOPS |
| Typ pamięci | TLC 3D NAND |
| Technologia Enhanced Power Loss Data Protection | Tak |
| Ochrona danych End-to-End Data Protection | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 510 MB/s |
Moc
| Pobór mocy (max) | 3,7 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,2 W |
Pozostałe funkcje
| Klasa wytrzymałości | 15,3 PB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].