SYL
Dysk SSD Sy+D247:I248lus Series 800GB NVMe PCIe 3.0 x4, M.2 2280, SNV5420-800G
3 726,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Prędkość zapisu nośnika | 1000 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 400000 IOPS |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Pojemność pamięci SSD | 800 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3000 MB/s |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Losowy zapis (4KB) | 70000 IOPS |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Moc
| Pobór mocy (bezczynny) | 2,5 W |
| Pobór mocy (zapis) | 5,5 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 5 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].