WES
Dysk SSD WD Black SN850X WDS100T2X0E (1 TB ; M.2; PCIe NVMe 4.0 x4)
1 213,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7,5 g |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 85 °C |
Cechy
| Współczynnik TBW | 600 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| NVMe | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Losowy odczyt (4KB) | 800000 IOPS |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7300 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 6300 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Losowy zapis (4KB) | 1100000 IOPS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od wysokich temperatur i ognia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie nie jest zabawką i powinno być używane zgodnie z jego przeznaczeniem. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].