WDI
Dysk SSD Western Digital Ultrastar SN655 WUS5EA1A1ESP7E3 15.36TB U.3 PCI ISE 0TS2463 (DWPD 1)
55 372,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Prędkość zapisu nośnika | 3700 MB/s |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Losowy odczyt (4KB) | 1100000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 135000 IOPS |
| NVMe wersja | 1.4b |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 15.36 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 6800 MB/s |
| Opóźnienie zapisu | 10 µs |
| NVMe | Tak |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD | U.3 |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Opóźnienie odczytu | 100 µs |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Waga produktu | 147,3 g |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. |
| Ostrzeżenia | W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
Moc
| Napięcie pracy | 12 V |
| Pobór mocy (bezczynny) | 8 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].