EAT
Eaton-5PX moduł bateryjny 48V RT2U
3 765,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 UL 1778 CSA 22.2 cTUVus EAC Cm UKCA Ukr RCM |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Ilość dołączonych baterii | 12 szt. |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | REACH |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 448 mm |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Wysokość produktu | 85,5 mm |
| Waga produktu | 27,8 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].