EWE
Eurowet Otolan Preparat do uszu dla psa i kota 50ml
40,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 50 g |
| Pojemność | 50 ml |
Cechy
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Kategoria produktu | Płyn do uszu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Usuwanie woskowiny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].