EAV
EVERACTIVE LATARKA RĘCZNA DIODOWA LED 350 LUMENÓW FL300+
47,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Zasilanie | 3 X AAA |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Strumień świetlny | 350 lm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Długość produktu | 115 mm |
| Średnica głowicy | 3,4 cm |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].