KAR
Filtr o długiej żywotności do VC 5 stożkowy KARCHER 2.863-239.0
59,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | VC 5 VC 5 Premium |
| Nadaje się do typów odkurzacza | Cylinder próżniowy |
| Zmywalny | Tak |
| Typ produktu | Filtr |
| Kompatybilność z marką | Kärcher |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 94 mm |
| Głębokość produktu | 98 mm |
| Wysokość produktu | 93 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać ekspozycji na wysokie temperatury. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznać się z instrukcją obsługi. |
Zawartość opakowania
| Liczba filtrów | 1 szt. |
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].