ELC
Filtr węglowy ELECTROLUX ECFB03ST
95,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Wydajność
| Kompatybilność | DGB1522S, LFP316S, LFP216S, LFP316AW, LFP316AB, LFG225S, LFP226S, LFP326S |
| Kompatybilność z marką | Electrolux |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Średnica | 17,3 cm |
| Waga produktu | 236 g |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Filtr do okapu kuchennego |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].