AER
FOTEL AEROCOOL AC-280 DUKE SZARY
1 154,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 850 mm |
| Szerokość opakowania | 680 mm |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 |
Cechy
| Wymagany montaż | Tak |
| Pokrywa | Sztuczna skóra |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Średnica koła | 6,5 cm |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Rekomendowana waga | 125 kg |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 2D |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Zakres kąta oparcia | 90 - 180° |
| Wysokość podnoszenia gazu (max) | 10 cm |
| Tworzywo kół | Nylon |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Koła transportowe | Tak |
| Gęstość piany | Duża gęstość |
| Materiał podstawy | Nylon |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Kolor siedziska | Szary |
| Typ mechanizmu | Mechanizm motylkowy |
| Podłokietnik | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość siedziska (maks.) | 57 cm |
| Szerokość produktu | 690 mm |
| Wysokość podłokietników (max) | 78 cm |
| Waga produktu | 19,1 kg |
| Szerokość podpórki pod plecy | 56 cm |
| Szerokość siedziska | 56 cm |
| Szerokość podłokietnika | 69 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 83 cm |
| Wysokość (max.) | 135 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 61 cm |
| Wysokość (min) | 125 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 47 cm |
| Głębokość produktu | 700 mm |
| Głębokość siedziska | 56 cm |
Ergonomia
| Kąt wychylenia | 3 - 18° |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Funkcja kołysania | Tak |
Dane logistyczne
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 350 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 144 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków. |
| Ostrzeżenia | Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].