TOH
FOTEL OBROTOWY DORY - SZARY
390,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 620 mm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 57 cm |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 48 cm |
| Szerokość produktu | 650 mm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość (max.) | 122 cm |
Cechy
| Zagłówek | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Materiał oparcia | Siatka |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Kolor oparcia | Szary |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Materiał ramy | Polipropylen (PP) |
| Rodzaj produktu | Fotel obrotowy |
| Dodatkowe informacje | Swobodne odchylanie fotela do tyłu (możliwość blokady) |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Podparcie lędźwi |
| Dodatkowe informacje | Regulacja siły oporu odchylania fotela |
| Dodatkowe informacje | Teleskop pneumatyczny (regulacja dół/góra) |
| Dodatkowe informacje | Regulowany zagłówek |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości. |
| Ostrzeżenia | Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].