MRE
Fotel obrotowy Expert 5.3 Black Mesh
733,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rodzaj produktu | Fotel obrotowy |
| Dodatkowe informacje | Teleskop pneumatyczny (regulacja dół/góra) |
| Wsparcie lędźwiowe | Tak |
| Materiał siedziska | Tkanina Mesh HD |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Typ siedziska | Miękkie siedzisko |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Zagłówek | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła. |
| Ostrzeżenia | Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości. |
Waga i rozmiary
| Wysokość siedziska (min.) | 46 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 56 cm |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Wysokość produktu | 1130 mm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Wysokość (max.) | 123 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].