MRE
Fotel obrotowy Junior 4.5 Grey
318,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość siedziska | 44 |
| Wysokość siedziska (maks.) | 50 cm |
| Wysokość (max.) | 97 cm |
| Szerokość produktu | 640 mm |
| Wysokość produktu | 870 mm |
| Wysokość siedziska (min.) | 40 cm |
Cechy
| Materiał siedziska | Pianka |
| Kolor siedziska | Szary |
| Typ siedziska | Miękkie siedzisko |
| Kolor oparcia | Szary |
| Koła transportowe | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Zagłówek | Nie |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Wsparcie lędźwiowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Teleskop pneumatyczny (regulacja dół/góra) |
| Rodzaj produktu | Fotel obrotowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości. |
| Ostrzeżenia | Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].