MRE
Fotel obrotowy Junior 4.6 Pink
366,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 610 mm |
| Wysokość (min) | 85,5 cm |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość (max.) | 95,5 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 54,5 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 42,5 cm |
| Wysokość podłokietnika | 16 cm |
| Szerokość podłokietnika | 6,5 cm |
| Szerokość oparcia | 42 cm |
| Długość podłokietnika | 25 cm |
| Szerokość podnóżka | 43 cm |
| Głębokość podnóżka | 34 cm |
Cechy
| Materiał siedziska | Pianka |
| Podłokietnik | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ siedziska | Miękkie siedzisko |
| Zagłówek | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ kół | Grawitacyjne |
| Kolor siedziska | Różowy |
| Kolor oparcia | Różowy |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Typ oparcia | Oparcie tapicerowane |
| Podnóżek | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Regulowany podnóżek | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Rodzaj produktu | Fotel obrotowy |
| Łatwe w obsłudze | Tak |
| Wsparcie lędźwiowe | Nie |
Dane opakowania
| Ilość | 1 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła. |
| Ostrzeżenia | Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].