MRE
Fotel obrotowy Manager 3.3 Black
478,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Regulowana wysokość | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Rodzaj produktu | Fotel obrotowy |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Materiał siedziska | Tkanina Mesh HD |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Kąt pochylenia | 135° |
| Typ siedziska | Miękkie siedzisko |
| Dodatkowe informacje | Teleskop gazowy (regulacja dół/góra) |
| Wsparcie lędźwiowe | Tak |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Łatwe w obsłudze | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość zagłówka | 17,5 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 59 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 49 cm |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Wysokość (min) | 110,5 cm |
| Wysokość produktu | 1290 mm |
| Wysokość (max.) | 132 cm |
| Wysokość podłokietnika (min.) | 26 cm |
| Długość podłokietnika | 25 cm |
| Szerokość zagłówka | 42,5 cm |
| Wysokość podłokietnika (maks.) | 36 cm |
Dane opakowania
| Ilość | 1 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła. |
| Ostrzeżenia | Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].