BE1
Fotel skórzany CONSUL brązowy
1 954,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Materiały | Skóra naturalna |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Materiały | Drewno sosnowe |
| Materiały | Skóra ekologiczna |
| Typ oparcia | Oparcie tapicerowane |
| Podłokietnik | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Typ mechanizmu | Tilt |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Tworzywo kół | Tworzywo sztuczne/kauczuk |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 660 mm |
| Wysokość (min) | 115 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 72 cm |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 70 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 66 cm |
| Wysokość (max.) | 121 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 55 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 49 cm |
| Szerokość siedziska | 54 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła. |
| Ostrzeżenia | Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].