GEM
GEMBIRD AKTYWNY KABEL OPTYCZNY (AOC) HIGH SPEED HDMI Z ETHERNETEM SERIA PREMIUM, 20M
163,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja HDCP | 1.4/2.2 |
| Długość kabla | 20 m |
| Technologia dolby | Dolby Atmos |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złącze 2 | Męska |
| Próbkowanie kolorów | 4:4:4 |
| Tworzywo kabla | Swiatłowód |
| HDCP | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Szerokość pasma | 18 MHz |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].