GEM
GEMBIRD KABEL HDMI ULTRA HIGH SPEED ETHERNET 8K 3M
19,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła. |
Cechy
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Szybkość przesyłania danych | 48 Gbit/s |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złącze 1 | Męska |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Długość kabla | 3 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
Waga i rozmiary
| Średnica przewodu | 8 mm |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Szerokość opakowania | 17 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].