GEM
GEMBIRD KABEL USB TYP-C POWER DELIVERY (PD) 60 W, "PREMIUM SILICON", OPLOT SILIKONOWY, 1.5 M, CZARNY
10,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Gbit/s |
| Złączka 1 | USB C |
| Złączka 2 | USB C |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Materiał płaszcza przewodu | Silikon |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 151 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 63 g |
| Szerokość opakowania | 20 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Długość kabla | 1,5 m |
Moc
| Prąd wejściowy (maks.) | 3 A |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].