GEM
GEMBIRD REGULOWANY STOJAK NA MONITOR/LAPTOP (KSZTAŁT PROSTOKĄTNY)
53,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
Ergonomia
| Typ regulacji wysokości | Ręczny |
| Zakres regulacji wysokości | 100 - 140 mm |
| Regulowana głębokość | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Orientacja | Krajobraz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].