GEM
GEMBIRD STACJA DOKUJĄCA DO DYSKÓW M.2 SATA I NVME SSD CZARNA
102,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Obsługa UASP | Tak |
| Hot-swap | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
Dysk twardy
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 |
| Interfejs napędów pamięci masowej | PCI Express, SATA |
Pozostałe funkcje
| Zestaw układów | RTL9210B |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 23 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 127 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
Zawartość opakowania
| Dołączone adaptery interfejsu | USB Typ-A męski – USB Typ-C żeński |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika – produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą, wilgocią i kurzem. |
| Ostrzeżenia | Nie należy otwierać obudowy urządzenia. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Szerokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 49 g |
| Głębokość produktu | 55 mm |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Porty i interfejsy
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].