GEM
GEMBIRD ZASILACZ KOMPUTEROWY FORNAX POWER 650W 80+BRONZE ATX, 650W, AKTYWNE PFC, 12CM WENTYLATOR
224,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Porty i interfejsy
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Liczba złączy EPS | 1 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 2 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 500 mm |
| Długość kabla płyty głównej | 50 cm |
Moc
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Surge & inrush protection (SIP) |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Łączna moc | 650 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,38 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
Wydajność
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 102 mm |
| Szerokość opakowania | 315 mm |
Konstrukcja
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].