PHI
Głowica tnące Philips SH50/50
137,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | S5xxx |
| Kolor produktu | Chromowy |
| Ilość głowic | 3 głowice |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 24 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 35 g |
| Szerokość opakowania | 96 mm |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Obchodzić się ostrożnie, aby uniknąć skaleczenia. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].