ESP
Golarka do ubrań Esperanza CUDDLY ECS003E
4,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 75 mm |
Zasilanie
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Ilość komór baterii | 2 |
Zawartość opakowania
| W zestawie osłona głowicy | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj urządzenia w wodzie. |
| Ostrzeżenia | Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektrośmieci. |
| Ostrzeżenia | Chroń przed dziećmi. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].